Titles you rated
The Princess's ManRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5- TomatoRated ★ 3.0

Fated to Love YouRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0