Series
Ratings
15
Wakako zake Season 3Rated ★ 4.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0