Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 0.5
The AttorneyRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 0.5- Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 0.5
The Hunger GamesRated ★ 0.5
Belle & SebastianRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 0.5
WantedRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 0.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 0.5