Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0

Go AheadRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 3.5- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0- To My HarryRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5

100 Days My PrinceRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
- No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
- Cold Blooded InternRated ★ 2.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 2.0