Titles you rated
開封府傳奇Rated ★ 0.5- Xuan-Yuan Sword: Scar of SkyRated ★ 0.5
- Tracking Knights PhantomRated ★ 0.5
- Beauty WorldRated ★ 0.5
- HeadhunterRated ★ 1.0
High KickRated ★ 1.0- Café KilimanjaroRated ★ 0.5
Oh My CaptainRated ★ 0.5- Gabang Sogui Insaeng Seutori TokeubaekRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.5- DraculaRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5