Titles you rated
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Diary of a Wimpy KidRated ★ 4.0
Return to the Blue LagoonRated ★ 3.0
AzoomaRated ★ 3.0- Pi's StoryRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 2.0
CarrieRated ★ 3.5
The CollectionRated ★ 4.0
James and the Giant PeachRated ★ 4.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 3.5
The Flowers of WarRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 4.0
Shrek the HallsRated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 3.0