Series
Ratings
55
PartnerRated ★ 3.0
Haneuljae's MurderRated ★ 2.0
My Secret HotelRated ★ 2.5
Family's HonorRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 0.5
Ordinary LoveRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.0
Lie to MeRated ★ 2.0
The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 1.5
Smile, YouRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 1.0
Prime Minister and IRated ★ 1.0
Princess AuroraRated ★ 1.5
Women of the SunRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5