Titles you rated
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- SwampRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
RebelliousRated ★ 2.5- The PeakRated ★ 3.5
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.0
Lee Sang That Lee SangRated ★ 1.5
Women of the SunRated ★ 3.0
Definitely NeighborsRated ★ 2.5
City HallRated ★ 3.0- Perfect LoveRated ★ 3.5
- Father's HouseRated ★ 3.0