Movies
Ratings
161
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5