Series
Ratings
306- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
- Sacchan, Boku wa.Rated ★ 1.0

Shadow BeautyRated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5- CassandraRated ★ 4.0
- 퇴마록Rated ★ 3.0
- LTNSRated ★ 3.0
- Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- InfluenceRated ★ 3.0
- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
- Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- Poker FaceRated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 2.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0