Series
Ratings
45- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 2.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.5
- Fool Me OnceRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- GlitchRated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Black BirdRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0