Titles you rated
New HeartRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
DamoRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5