Movies
Ratings
25
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0- Meet the In-LawsRated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 2.0- Approved for AdoptionRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Green DaysRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0