Series
Ratings
231
Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 5.0- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
K-ON!!Rated ★ 3.5- The 8 ShowRated ★ 0.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0