Series
Ratings
161
The GuestRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.0
Classroom of the EliteRated ★ 1.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0- Criminal: UKRated ★ 4.0
- 13 Reasons Why Season 3Rated ★ 0.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 3.5
Person of Interest Season 4Rated ★ 3.5
Person of Interest Season 3Rated ★ 3.0