Titles you rated
All InRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 3.0- 대장금Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0