Movies
Ratings
908
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.5- The Haunted House ProjectRated ★ 2.5
As the Gods WillRated ★ 2.5
The Ring VirusRated ★ 2.0
The StrangersRated ★ 3.0- CadaverRated ★ 2.0
Dark WaterRated ★ 2.0- YogaRated ★ 2.0
The GrudgeRated ★ 1.5
The Doll MasterRated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 2.0
From Dusk Till DawnRated ★ 2.0
The CobblerRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.0
ActRated ★ 3.0- MosesRated ★ 3.0

I Spit on Your Grave 2Rated ★ 3.0- SawRated ★ 3.0