Series
Ratings
49
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
GokusenRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5