Series
Ratings
90
The PacificRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Family PlanRated ★ 4.0
- The WhirlwindRated ★ 3.0
- Uncle SamshikRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5- Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5