Titles you rated
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
TrickRated ★ 5.0
ポケットモンスターRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 5.0