Series
Ratings
109- You and Everything ElseRated ★ 5.0

Through the DarknessRated ★ 4.5- TriggerRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- Pyramid GameRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0- EXchange Season 1Rated ★ 4.0
- EXchange Season 2Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 4.0
- Shaun the Sheep: Adventures from Mossy BottomRated ★ 5.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- Juvenile JusticeRated ★ 5.0