Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 2.0
InuYashaRated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 2.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 2.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5