Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 3.0
- Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Grace and FrankieRated ★ 4.0
- Grace and FrankieRated ★ 4.0
- Grace and FrankieRated ★ 4.0
- Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 3.0- Inspector KooRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0