Movies
Ratings
1983- Sex Is ComedyRated ★ 3.0
- Left-Handed GirlRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5- Just YoURated ★ 2.0
Living in OblivionRated ★ 4.0
EighteenRated ★ 3.0
Beau TravailRated ★ 3.5- Time of CinemaRated ★ 4.5
- Fat GirlRated ★ 3.5
- In Our DayRated ★ 4.0
- EX MACHINARated ★ 2.5
- Fake LiesRated ★ 3.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0- Schrödinger's Deserted IslandRated ★ 3.5
- Kissing YouRated ★ 4.0
- The World of LoveRated ★ 3.5
- Two HoursRated ★ 3.5
- Esper's LightRated ★ 2.5
- Good NewsRated ★ 3.0
- World PremiereRated ★ 3.5