Titles you rated
- NEW OLD BOYRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Resident PlaybookRated ★ 2.5
- KarmaRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Melo MovieRated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The TrunkRated ★ 1.0
DisclaimerRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Shrinking Season 1Rated ★ 3.5- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.0