Series
Ratings
46
Kamen Rider Ex-AidRated ★ 4.5
Kamen Rider BuildRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
Winter, Grasping LoveRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
NikitaRated ★ 3.5
NikitaRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Fuller HouseRated ★ 3.5
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0