Series
Ratings
155
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Zombie Land SagaRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
QuizRated ★ 3.5
Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5