Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0- Inventing AnnaRated ★ 2.5
- Singles' InfernoRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5- A Dance From AfarRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5- Skam France Season 5Rated ★ 1.5
Skam France Season 4Rated ★ 3.0