Series
Ratings
85
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0