Series
Ratings
43
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
K: Return of KingsRated ★ 5.0
KRated ★ 5.0
Kemono FriendsRated ★ 5.0
Clockwork PlanetRated ★ 5.0
Grand BlueRated ★ 5.0
KumamikoRated ★ 3.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 5.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 5.0
Silver SpoonRated ★ 5.0
GintamaRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 5.0
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 5.0
키즈나이버Rated ★ 5.0
Girls und PanzerRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 5.0
Gabriel DropOutRated ★ 5.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0