Titles you rated
- Steel Troops Season 2Rated ★ 2.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- AgencyRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 4.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0