Series
Ratings
34
The StudioRated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 3.5
ForebodingRated ★ 2.0
The Real ThingRated ★ 4.0
인간의 증명Rated ★ 3.0
루리의 섬Rated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
The Last SongRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Under One RoofRated ★ 3.5
HERORated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
Beauty or BeastRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
아츠히메Rated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 3.5