Series
Ratings
19- My Little TelevisionRated ★ 1.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Bad GuysRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5