Series
Ratings
300- RevenantRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5- Family by ChoiceRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Melo MovieRated ★ 3.0
- Friendly RivalryRated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 5.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
- When the Stars GossipRated ★ 1.0