Series
Ratings
68
Dream High 2Rated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5