Series
Ratings
21
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5