Series
Ratings
575
Emma - A Victorian Romance Season 1Rated ★ 3.5
A Girl & Her Guard DogRated ★ 3.5
AoashiRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Poker FaceRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Insomniacs After SchoolRated ★ 3.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Project Runway Season 18Rated ★ 4.0