Series
Ratings
67
Dokkaebi: Wisdom HuntersRated ★ 1.0- JirisanRated ★ 2.0
NarcosRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
SIXRated ★ 3.0
Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
QuizRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
협반 ~남자의 밥~Rated ★ 3.0
School Meals TimeRated ★ 3.0- The PoliticianRated ★ 1.5
YouRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 5.0