Series
Ratings
802- A Man on the Inside Season 2Rated ★ 2.5
- Law & Order: Special Victims Unit Season 26Rated ★ 2.5
- Squid Game: The Challenge Season 2Rated ★ 2.5
- Law & Order: Special Victims Unit Season 25Rated ★ 3.0
- Law & Order: Special Victims Unit Season 24Rated ★ 3.0
- Law & Order: Special Victims Unit Season 23Rated ★ 2.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 22Rated ★ 2.5
Law & Order: Special Victims UnitRated ★ 2.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 20Rated ★ 2.5- The Art of SarahRated ★ 2.5
- Law & Order: Special Victims Unit Season 19Rated ★ 3.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.5
- Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 16Rated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 2.5- IT: Welcome to DerryRated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- And Just Like That... Season 3Rated ★ 2.5