Series
Ratings
58
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0- Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 2.0

Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Our PlanetRated ★ 4.0
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
- Killer SallyRated ★ 3.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5
- The WatcherRated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.0- Physical: 100 Season 1Rated ★ 1.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0- Never Have I EverRated ★ 2.0
- Santa Clarita DietRated ★ 3.0