Series
Ratings
198
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 2.0- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
- Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0- 내 새끼의 연애Rated ★ 3.0