Series
Ratings
270- Dear XRated ★ 2.0
- Nice to Not Meet YouRated ★ 0.5
- CelebrityRated ★ 3.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
- TempestRated ★ 0.5
- Genie, Make a WishRated ★ 0.5
- You and Everything ElseRated ★ 3.0
- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- High Potential Season 1Rated ★ 1.5
- 퍼펙트 리그 2024Rated ★ 1.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
- Marry My HusbandRated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 1.0
- Behind Your TouchRated ★ 1.5
- The Devil's PlanRated ★ 1.5
- Sing Again 2Rated ★ 3.5