Movies
Ratings
95
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Hula GirlsRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 1.0
Face/OffRated ★ 2.0- Meet the In-LawsRated ★ 2.0
AnastasiaRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0