Series
Ratings
36- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
The Return of SupermanRated ★ 2.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 4.5- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
- Three FriendsRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
- Love NaggersRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
Toy SoldiersRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Orange DaysRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 4.0

I Live AloneRated ★ 4.5