Series
Ratings
177- Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 5.0
- There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
Eden of the EastRated ★ 3.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Golden KamuyRated ★ 3.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.0- See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 5.0
- Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.5
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
- Girls Band CryRated ★ 2.5
Sound! Euphonium 3Rated ★ 5.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 4.0
JormungandRated ★ 4.0
ShirobakoRated ★ 4.5
Trigun StampedeRated ★ 2.5
The Eminence in ShadowRated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.0
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 4.0