Series
Ratings
17- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 3.0