Series
Ratings
120- SynanthropeRated ★ 4.0
- Ningen HyohonRated ★ 3.5
- Apocalypse HotelRated ★ 4.5
Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.0
DoronjoRated ★ 1.5
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 3.5
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- ShoutaiRated ★ 3.0
ポイズンドーター・ホーリーマザーRated ★ 3.0
ZenkamonoRated ★ 4.0
Kamen Rider AmazonsRated ★ 4.0
Kamen Rider AmazonsRated ★ 3.5- The Twilight ZoneRated ★ 2.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.5
Will of Ex-BoyfriendRated ★ 2.0- The StandRated ★ 3.0
The StandRated ★ 3.5
Great Selection TaxiRated ★ 2.5