Series
Ratings
37- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0