Titles you rated
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5- Youn's KitchenRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- White ChristmasRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 3.0