Movies
Ratings
207
PassengersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0- UnlockedRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Special DeliveryRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0- Our FatherRated ★ 3.5
- Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 4.5
The Emoji MovieRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 4.0
UmmaRated ★ 1.0- The Adam ProjectRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.5- PhotocopierRated ★ 4.0
The Policeman's LineageRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0